2.5 yaşındaki oğlunu döverek öldüren baba gözaltına alındı

Posted by

Olay, sabah saatlerinde Ankara’nın Altındağ ilçesindeki Kale Mahallesi’nde bulunan 2 Sokak’ta meydana geldi. Teze nazaran, 6 ay evvel eşinden boşanan C.D. dün akşam saatlerinde 2.5 yaşındaki oğlunu dövdü. Oğlunun nefes almadığını fark eden baba C.D ve kardeşi küçük çocuğu bir hastanenin bahçesine bırakıp kaçtı. Hastane bahçesindeki vatandaşların ihbarı üzerine sıhhat takımları geldi. Sıhhat takımlarının müdahalesine karşın 2.5 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti. Olayın akabinde kayıplara karışan baba C.D. ve kardeşin yakalanması için polis takımları çalışma başlattı.

BABA VE KARDEŞİ YAKALANDI

Polis grupları tarafından başlatılan arama çalışmaları sonucunda Baba C.D. ve kardeşi saklandığı yerde yakalandı. Polis takımları şüphelileri olayın yaşandığı yere götürüp tatbikat yaptırdı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

“AKŞAM PİKNİK TÜPÜ İLE ÇOCUĞU DÖVÜYOR”

2.5 yaşındaki çocuğun, babası tarafından piknik tüpü ile dövüldüğünü sav eden bir mahalle sakini, “Akşam piknik tüpü ile çocuğu dövüyor. Çocuk akşamdan sabaha kadar konuta yatar halde kalıyor. Tahminen akşam öldü. Sabahleyin çocuğun kalbi durduğu için bunlar çocuğu hastaneye bırakıp kaçıyor. Polis onları yakalıyor” dedi.

KAYNAK: İHA

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.