AK Parti’li Turan: “Dolarla vekil oluyorlar” ithamı karşısında CHP kümesi sessiz kalamaz

Posted by

Bülen Turan, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu’nun eski eşi tarafından yayımlanan ses kayıtlarına ait değerlendirmede bulundu.

“MUSTAFA ŞENTOP’U VAZİFEYE DAVET EDİYORUM”

Turan, “Herkesin özel hayatı kendisinin. Çoluk çocuk var, duruma üzülürüz yalnızca. Lakin ‘Dolarla vekil olunuyor’ ithamı tüm CHP kümesini zan altında bırakır. Bu türlü ağır bir argüman karşısında CHP sessiz kalamaz! Mafyanın 10 bin dolar tezini günlerce tekrarlayanların sessizliği ibretlik. Bu itirafla CHP idaresinin ehliyetten, liyakatten, kendi tabirleriyle ‘örgütten’ ne anladıklarını görmüş olduk. Meclis Liderimiz Sayın Mustafa Şentop’u misyona davet ediyorum. Gerekli araştırmalar yapılmalı ve CHP Kümesi bu ağır ithamdan kurtulmalı ya da ilgililer cezalandırılmalı” dedi.

Aykut Erdoğdu’nun eski eşi Özge Erdoğdu’ya ilişkin olduğu argüman edilen hesaptan yeni eşi Tuba Torun’a ilişkin olduğu sav edilen ses kaydı paylaşılarak, “‘Dolarla vekil oluyorlar, ben bayan hakları diye yırtınıyorum, olamıyorum’ demiştin hatırlıyor musun Tuba Torun” notu düşülmüştü. 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.