Disney+ Türkiye’de yayına başladı

Posted by

The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney+ bugün Türkiye’de yayın hayatına başladı. Üyelik fiyatı aylık 34,99 TL yahut yıllık 349,90 TL olarak duyurulan platforma bugünden itibaren tüm uyumlu aygıtlardan erişilebiliyor.

Disney+; 170’i özgün olan 1.000’den fazla sinema, 16.000’in üzerinde kısımdan oluşan 400’den fazla dizi, belgesel ve özel içerik arşivi ve yerli yepyeni üretimleriyle yayına başladı.

DISNEY+’TA HANGİ ÜRETİMLER VAR?

Daha evvel duyurulduğu üzere üyeler platformda, Star Wars’un Disney+ yepyeni içerikleri olan “The Book of Boba Fett” ve her iki dönemiyle “The Mandalorian”ın yanı sıra “Obi-Wan Kenobi” dizilerine erişebiliyorlar. Disney+’ta ayrıyeten, Star Wars’un 1’den 9. kısma kadar tüm sinemaları, orta sinemalar ve animasyonları izlenebiliyor.

Üyeler Oscar adayı “Shang-Chi ve On Halka Efsanesi”, “Eternals”, “Avengers: Endgame”, “Captain Marvel”, “Black Widow”’u içeren 60’tan fazla Marvel sineması ve “Ms. Marvel”, “Loki”, “WandaVision” ve “Hawkeye” dahil 80’den fazla Marvel serisine erişebiliyorlar. “She-Hulk” ve Samuel L. Jackson’ın yer aldığı “Secret Invasion” sırada gelecek özgün üretimler ortasında duyuruldu.

Animasyon sinemalardan “Oyuncak Hikayesi” serisinin tamamı, iki Oscar ödüllü “Soul”, Oscar Mükafatı adayı “Luka” ve son vakitlerin en eğlenceli animasyonlarından “Kırmızı” ve bundan sonra yayınlanacak tüm Disney ve Pixar içerikleri de Disney+’ta olacak. (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.