Domenec Torrent, Galatasaray’ı FIFA’ya şikayet etti!

Posted by

Yeni dönem öncesi Domenec Torrent ile yolları ayırarak Okan Buruk ile anlaşan Galatasaray’a İspanyol çalıştırıcıdan makus haber geldi. Torrent, sarı-kırmızılı kulübü FIFA’ya şikayet etti.

Akşam Spor’un haberine nazaran; Torrent, imaj hakkının ziyan gördüğü gerekçesiyle sarı-kırmızılı kulüpten tazminat talep etti.

Başkan Özbek, Torrent ile yollarını ayırdı

Dursun Özbek idaresindeki Galatasaray’da Domenec Torrent ve grubuyla yolların ayrıldığı resmen açıklanmıştı. Sarı-kırmızılılardan yapılan bilgilendirme bildirisinde, “Teknik Yönetici Domènec Torrent Font ile yardımcıları Jordi Gris Vila, Jordi Guerrero Costa, Julián Jiménez Serrano ve Ricard Segarra Aragay’ın kontratları Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş. tarafından feshedilmiştir” denildi.

158 gün misyonda kaldı

Galatasaray’da Burak Elmas periyodunda Fatih Terim’le yolların ayrılmasının akabinde misyona getirilen Domenec Torrent, sarı-kırmızılıların başında 158 gün kaldı. İspanyol teknik adamın gelişi de gidişi kadar olay oldu.

Sarı-kırmızılı taraftarlar, Fatih Terim’le yolların ayrılması süreci nedeniyle hem Burak Elmas hem de Domenec Torrent’e bir türlü olumlu yaklaşım sergileyemedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.