Göztepe’nin zamanı için sürpriz isim!

Posted by

Muhteşem Lig’den küme düşen Göztepe’de zaman süreçleri için sürpriz bir isim ortaya atıldı. Kulüp paylarının çoğunluğunu elinde bulunduran Mehmet Sepil’in, inşaat firması sahibi İnanç Kabadayı ile görüştüğü ortaya atıldı.

Spor Toto Üstün Lig’de pazar günü deplasmanda Adana Demirspor’la son maçına çıkacak Göztepe’de periyot haberleri gündemi meşgul etmeyi sürdürüyor.

Kulüp paylarının çoğunluğunu elinde bulunduran eski lider Mehmet Sepil’in ismi daha evvel birinci istifa ettiğinde de gündeme gelen inşaat firması sahibi İnanç Kabadayı ile temas halinde olduğu tez edildi.

İnanç Kabadayı’nın Sepil’le bir dizi görüşmeler yaptığı tabir edilirken, periyot süreçlerinin Adana Demirspor müsabakasının akabinde sürat kazanacağı bildirildi. Mehmet Sepil geçen hafta düzenlediği basın toplantısında 4 şirketin kulübe talip olduğunu söz etti.

“TÜRK ŞİRKETLERİ AĞIRLIKLI”

Uzun müddet görüşme yaptığı yabancı spor fonlarının düşen gelirler nedeniyle Türk sporuna ve kulüplerine yatırım yapmak istemediğini vurgulayan Mehmet Sepil, “Yatırım için Türk şirketleri yüklü. Şu an 4 şirket var. Kulübü devretmeme üzere bir ihtimali düşenemiyorum” demişti. Bu isimlerden birinin Kabadayı olduğu ileri sürüldü.

Göztepe AŞ’de futboldaki haklarını bir an evvel kesinlikle devretmek isteyen Sepil’in ise dönem biter bitmez süreçleri sonuçlandırmak için ağır gayret sarf ettiği öğrenildi. Taraftar ve topluluk da erken başlayacak dönem öncesi bir an evvel kulübün yapılandırmaya girmesini bekliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.