Hintli milyarderlerden düğün karnavalı: 5 uçakla gelip otel kapattılar

Posted by

Muğla’nın Bodrum ilçesinde Hintli milyarderler düğün karnavalı düzenledi. 5 uçak ile gelip otel kapatan varlıklı Hintliler, karnavalda şık giysileriyle birbirleri ile yarıştı.

Muğla’nın Bodrum ilçesinde Torba Mahallesi’ndeki ultra lüks bir otelde Hintli milyarderlerin düzenlediği düğün karnavalı birbirinden enteresan imajlara sahne oldu.

5 UÇAK İLE GELDİLER OTELİ KAPATTILAR

5 uçak ile Bodrum’a gelen ve 1200 yataklı oteli büsbütün kapatan Hintli milyarderlerin karnavalı birbirinden farklı manzaralara neden oldu.

Hint ve Rus dansçıları, birbirinden değişik gösterileri ve dünyaca ünlü Hintli Dj Sumit Sethi’nin çaldığı müziklerle çılgınca dans edip eğlendi.

Milyarderlerin cümbüşünü SÖZCÜ Gazetesi görüntüledi.

ŞIKLIKTA BİRBİRLERİ İLE YARIŞTILAR

Londra’dan gelen özel konuklarında katıldığı karnavalda Hindistan ve Anadolu mutfağının lezzetleri konuklara ikram edildi.

Hintli milyarderlerin 34 derece sıcaklıkta birbirleri ile şıklık yarışına girdikleri dikkat çekti.

BODRUM, HİNTLİ MİLYARDERLERİN İLGİSİNİ ÇEKMEYİ BAŞARDI

Tertibi üstlenen His Kuşkulu yaptığı açıklamada “Hintli zenginlerin Türkiye’ye olan ilgisi her geçen gün artıyor. Düzenlediğimiz Hint düğünlerinin yanı sıra karnaval tertipleri da yapmaya başladık. Eylül ekim aylarında 4 karnaval daha organize edeceğiz. Bu cins tertipler yalnızca bulundukları otele değil, ilçeye ve ülke iktisadına önemli katkı ve olumlu tanıtımda bulunuyor. Bu nedenle Bodrum Hintli şirketlerin ilgi odağı olmayı başardı” diye konuştu.

Hintli milyarderler karnaval cümbüşlerinin akabinde yüzen katamaran disko ile cümbüşlerine denizde devam ettiler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.