Hull City’e transfer olan Doğukan Sinik’ten Antalyaspor’a duygusal veda

Posted by

Doğukan, toplumsal medya hesabındaki duygusal paylaşımda, altyapısından yetiştiği Antalyaspor’da top toplayıcılığından bugüne çekildiği fotoğraflara, Spor Toto Üstün Lig’de attığı gollerdeki imgelere yer verdi.

Futbola başladığı periyotta şimdi hayatın gerçeklerini fark etmediği yaşta olduğuna dikkati çeken Doğukan, “Antalya, Antalyaspor. Hayallerle dolu olması gereken yaştaydım gerçeklerle çaba etmeye başladığımda. Yaşayabileceğin tüm hisleri yaşamak ve veda etmek. Bu süreçte nasıl veda edeceğimi o kadar çok düşündüm ki çok anlamıyorum bu işlerden. Kim bilir hasret hissini nasıl yaşayacağım, nasıl yaşayacağız. Ben bugün Antalya’da doğmuş, Antalya’da büyümüş, Antalyaspor sevdalısı Doğukan olarak ayrılıyorum. Bir de bana sorun nasıl ayrılıyorum.” sözlerine yer verdi.

Antalyaspor Futbol Sorumlusu Nuri Şahin ile manzarasına de yer veren Doğukan Sinik, şunları kaydetti:

“Üzerimde bugüne kadar emeği olan hocalarıma, kulüp çalışanlarımıza, lider ve idare konseyi üyelerimize, büyük Antalyaspor taraftarına teşekkürü borç bilirim. Nuri Şahin. Evvel abi, sonra arkadaş oldun. Bana benden daha çok inandın. Bana duyduğun inancı, sevgiyi sözlerle anlatamam. Her vakit en düzgünü seninle olsun hocam. Kalbim her vakit sizinle. Hakkınızı helal edin. Veda etmem gerekiyor ancak dilim varmıyor. Şunu da unutmamak gerekir bir memlekete veda edilemez. Teşekkürler Antalyaspor.”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.