İsmail Kartal, Fenerbahçe’de devam edecek mi?

Posted by

Vitor Pereira’nın akabinde misyona gelen İsmail Kartal, kadrosu toparladı ve ikinci sıraya yerleşmesini sağladı.

Yenilmezlik serisi başlatan Kartal, grupta aidiyet hissini kurdu ve birliğin oluşmasına takviye verdi.

Bu kapsamda epey düzgün sonuçlar alan ve grubu yükselten İsmail Kartal’ın yeni dönemdeki akıbeti merak edilmeye başlandı.

Yeni Malatyaspor maçında veda eden İsmail Kartal, “5.5 aylık müddet içerisinde Samandıra çalışanına, grubuma ve verdiğim iletileri çok yeterli anlayan Fenerbahçe taraftarına çok teşekkür ederim.

Ben, birinci geldiğim vakit Fenerbahçe taraftarının ne istediğini biliyorum demiştim ve şu ana kadar taraftarımızın istediklerini verdik. Bunların hepsini yapan da oyuncu kümemiz. Çok âlâ gayret ederek, güzel oynayarak…

Topluluğumuzun birleşmesi beni çok memnun etti, ben bunları hayal ederek başlamıştım. Ben birinci gün neredeysem, bugün de oradayım.

Bugün prestijiyle kontratım bitti, bundan sonrası için kararı liderimiz ve idaremiz verecek. Fenerbahçemiz için de benim için güzeli olsun.” dedi.

Bu veda bildirisinin akabinde, İsmail Kartal ile ilgili Ali Koç’tan açıklama geldi. Dün Beyaz TV’de yayınlanan Derin Futbol programına katılan Koç, teknik yönetici konusuna değindi.

Pekala, İsmail Kartal, Fenerbahçe’de devam edecek mi? İşte karşılığı…

İsmail Kartal, Fenerbahçe’de devam edecek mi?

Ali Koç’un açıklamaları şöyle:

“İsmail hoca vazifeye geldi. Para pul konuşmadı. Kendisi geldiği vakit önümüzdeki dönem üst seviye çapında tanınan bir hoca aradığımızı, görüşmelerimizin olduğu, bunlardan birinin Löw olabileceğini biliyordu.

Açık açık masaya koyduk. Hiç demotive olmadı. Bizim çalışabileceğimiz iki tane hocamız var. Biri doğal olarak İsmail hoca, biri de Jorge Jesus. Pazartesiye kadar ne yaptığımızı açıklayacağız.”


Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.