Meral Akşener, Nevşehir Vilayet Lideri Ömer Ay’ın istifasını istedi

Posted by

Yeterli Parti Nevşehir Vilayet Lideri Ömer Ay, yaptığı bir konuşmada eski Nevşehir Belediye Lideri Hasan Ünver ve iş ortakları hakkında tezler öne sürdü.

Açıklamalarında eski liderin birlikte çalıştığı şahısların eşlerini boşadıklarını belirten Ömer Ay, bel altı sözler kullandı.

Brezilya dizisi göndermesi yapan Ömer Ay’ın çok telaffuzlarına üstten müdahale geldi.

“Özür dileyip istifa et”

Düzgün Parti Genel Lideri Meral Akşener, Vilayet Lideri Ömer Ay’ın açıklamalarından ötürü özür dilemesini ve istifa dilekçesini yazmasını istedi.

“Hanım koleksiyonu yapıyorlar”

Ay’ın vazifeden istifasının istenmesine neden olan açıklamalarda şu tabirler yer aldı:

“Belediye çalışanlarının, Hasan Ünver’in iş ortaklarının dördü de hanımlarını değiştirdiler. Dördü de eski hanımlarını boşadılar. Yeni hanımlar aldılar. Genelde sekreterlerini aldılar. Artık büyük bir ilçemizin belediye lideri ile sürücüsü Yıldız isimli bir kızı paylaşamıyorlar. Whatsapp’tan yazışmalarını Twitter’da okumuşsunuzdur. Yıldız’ı belediye lideri mı kahve içmeye götürecek, Halil mi götürecek tartışıyorlar. Artı vilayet özel yönetim liderimiz dördüncü yahut beşinci hanımını aldı. Adeta hanım koleksiyonu yapıyor. Brezilya dizisine çok uygun bir partiyle karşı karşıyayız”


Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.