Sergen Yalçın’dan Trabzonspor kararı! İkinci görüşme yapıldı

Teknik direktör arayışlarına devam eden Trabzonspor’da geçtiğimiz hafta görüşülen Sergen Yalçın ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Tecrübeli teknik adam ile ilk görüşmede maddi konularda anlaşamayan Trabzonspor bu kez farklı bir sorun ile karşı karşıya kaldı.

61 Saat’te yer alan habere göre  Sergen Yalçın’ın talebi olan 2.5 milyon Euro’da indirime gittiği ifade edilse de Yalçın, sezon başı göreve başlama isteğini Trabzonspor yönetiminine iletti.

Trabzonspor’un ise Sergen Yalçın’ın hemen göreve başlaması yönünde talebi bulunuyor.

Son olarak Beşiktaş ile şampiyonluk yaşayan Sergen Yalçın ile Trabzonspor arasında bir görüşme daha yapılacağı öğrenildi.

TRABZONSPOR’UN AÇIKLAMASI

Trabzonspor’un açıklamasında, ”Futbol A Takım planlamamız dahilinde organizasyonumuza uygun teknik direktör adayları belirlenirken, herhangi bir takımı çalıştırmayanların sezon sonu sözleşme imzalamak istemesi, adaylar arasında yer alan bazı isimlerin takım çalıştırmasından dolayı görüşme yapılmasının etik olmayacağı nedeniyle şu an için sonuçlandırılamamıştır. Ancak teknik direktör konusunu kısa bir süre içerisinde gündemimizden çıkartmayı arzuluyoruz.” ifadelerine yer verilmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir