The Mandalorian oyunu geliyor

Posted by

Hepimizin bildiği üzere Star Wars hayranları öyle kolay kolay her işi beğenmez. Bu gerek oyun olsun gerek film gerekse dizi. Ancak hayranları ortak bir çatı altında toplayan bir yapım varsa o da Disney+’ta yayınlanan he Mandalorian dizisi. Yayınlandığı günden bu yana serinin hayranı olsun olmasın oldukça fazla insanın beğenisini topladı. Şimdiyse içeriden gelen bir bilgiye göre The Mandalorian oyunu geliyor, hatta şu anda aktif olarak geliştirme süreci içerisinde. 

The Mandalorian oyunu hangi firma tarafından geliştiriliyor?

The Mandalorian oyunu geliyor

XboxEra’nın kurucusu olan Nick Baker, geçtiğimiz saatlerde Twitter hesabında bir duyuruda bulundu. Aldığı bilgilere göre bir Mandalorian oyunun yapım aşamasında olduğunu söyleyen Nick, oyunun kimler tarafından geliştirildiği ve ne zaman piyasa sürüleceği hakkında bir bilgi vermedi.

Kendisinin bu söylediklerine inanıp inanmamak size kalmış ancak Playstation’dan daha önce, PS Plus’ta verilecek olan Mayıs ayı oyunlarını duyurmuştu. Bu da çoğu kişi açısından güven arttırıcı bir unsur olarak kabul edilebilir. 

The Mandalorian oyunu geliyor

Şimdiyse şunu düşünmek gerekli. Dizinin popülerliğini göz önünde bulundurursak, mevcut konsollara gelecek sağlam bir iş iyi kazanç sağlayabilir. Öte yanda hali hazırda geliştirilen ve Star Wars evreninde geçen oyunlar da mevcut. Bir yenisinin daha eklenmesi satışları düşürebilir. Bu yüzden ilerleyen günlerde The Mandalorian oyunu hakkında bir doğrulama haberi alabileceğimiz gibi, hiç gün yüzüne de çıkmama ihtimali de bulunuyor. Bekleyip göreceğiz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.