Ünlü Ekonomist Onayladı: Bu 4 Altcoin 5x Yapabilir!

Real Vision CEO’su Raoul Pal, altcoin piyasasının önümüzdeki rallide Bitcoin’i performans açısından geride bırakabileceğini öne sürdü. Ünlü ekonomist, bu tahminin teknik ve temel kaynaklarla desteklendiğini söylüyor.

Bu altcoin projeleri önümüzdeki döngüde Bitcoin’den daha iyi performans gösterebilir

Raoul Pal’a göre, Ethereum’un (ETH) teknik temelleri sıradaki boğa piyasasında Bitcoin’i (BTC) performans açısından geride bırakabileceğini gösteriyor. Kripto odaklı YouTube kanalı Altcoin Daily’ye verdiği yeni bir röportajda Pal, gözünün Bitcoin’e (ETH/BTC) karşı Ethereum grafiğinde olduğunu söyledi. Makro uzmanına göre, ETH/BTC çifti bir takoz içinde kıvrılıyor ve bir kırılma, ETH’yi Bitcoin’i arka koltukta bırakan bir ralliye gönderebilir.

Bu gerçekleşirse, bir sonraki rallide ETH’nin Bitcoin’i 2x, 3x, 4x [veya] 5x’e katladığını görebiliriz. ETH de muhtemelen en iyi performans gösteren kripto olmayacak.

Pal’a göre, ETH/BTC çiftinin kırılmayı onaylaması için yaklaşık 0,077 BTC’de (2.115 dolar) direnç göstermesi gerekiyor. Yazım sırasında, ETH/BTC 0,0639 BTC (1.755 dolar) ile işlem görüyordu. BTC fiyat performansı açısından Ethereum %3 farkla geride bırakıyor.

Ethereum değişim için hangi katalizörlere sahip?

Ethereum’un temellerine gelince, Real Vision yöneticisi lider akıllı sözleşme platformunun toplam cüzdan sayısının Bitcoin’inkinden çok daha büyük olduğunu belirtiyor. Pal’a göre gerçek kullanım durumu, Ethereum’u Bitcoin’in önüne iten ana katalizörü olacak:

Ethereum, üzerine daha fazla şey inşa edebileceğimiz daha geniş tabanlı bir mimari protokol. Bitcoin bunu yapmıyor. Farklı bir kullanım durumu var. Yani büyük olması pek mümkün değil. İnternet altından daha mı değerli? Evet, bu kadar basit ve temel olarak buradaki argüman da bu.

Bu 3 altcoin kartlarda 5x potansiyeli taşıyor olabilir

Kriptokoin.com olarak aktardığımız son haftalardaki bankacılık krizi ortamında, kripto paralar geniş çaplı kabul görmeye başladı. Analist Rudy Fares tarafından derlenen güncel bir listede Solana, bu kategorideki en iyi altcoin’lerden biri olarak ortaya çıkıyor. Solana, Kasım 2022’de çöken FTX ile olan ilişkisi nedeniyle aşırı satıldı. Ancak Solana’nın operasyonları hala yolunda giderken; SOL token kademeli olarak orijinal piyasa değerini geri alabilir.

Şu anda Solana’nın fiyatı, 22 dolar destek seviyesinin üzerinde sabit kalıyor ve daha yüksek bir seviyeye ulaşma çabalarına işaret ediyor. Bununla birlikte, 28 dolar direncini aşmadan önce birkaç hafta boyunca belirtilen destek seviyesinin üzerinde durgun kalması bekleniyor. Bu birikim döneminde, yatırımcılar Solana’yı oldukça düşük bir fiyata satın alabilirler ve bu da sonuçta dikkate değer bir yükseliş eğilimi ile sonuçlanacak.

Stellar (XLM)

XLM’nin fiyatı düşüş eğiliminde ve şu anda aylık grafikte kısa kırmızı mumları yansıtıyor. Bununla birlikte, son zamanlarda 0,07 dolarlık önemli destek seviyesi civarında dengeleniyor ve bu da düşüş momentumunun azaldığını gösteriyor

Bu fiyat hareketi, XLM’nin yeni alıcıları piyasaya girmesi için çekecek olan bir birikim aşamasına girdiğini ima ediyor. Sonuç olarak, 0,08 doların üzerinde bir konsolidasyon döneminden sonra, XLM fiyatı ATH seviyesine doğru yükseliş trendine başlamalıdır.

Ripple (XRP)

XRP fiyatı, son dokuz aydır kritik destek seviyesi olan 0,31 doların üzerinde konsolide oluyor. Şu anda bir toparlanma durumunda olan altcoin piyasası ile, fiyat bu destek seviyesinden geri dönerse, aylık grafikte çift dipli bir formasyon görülecek. Yükseliş tersine dönüş modelinin 0,55 dolarlık boyun çizgisi direncinden potansiyel bir yükseliş kırılması durumunda, XRP bir yükseliş döngüsü başlatabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir