Vivo Y200 yakın zamanda karşımıza çıkmış olacak

Günümüzde teknoloji dünyasında her gün birçok yenilik yaşanıyor. Özellikle akıllı telefon pazarında markalar, birbirleriyle kıyasıya bir rekabet içinde. Vivo, bu rekabetin önemli oyuncularından biri. Yeni bir modelle piyasaya çıkmaya hazırlanan Vivo, bu modelle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. TheTechOultlook adlı duyumcu bir kaynak, Vivo’nun yeni telefon modeli Y200 hakkında bazı bilgileri bizlere sundu.

Bu yeni model, 6.67 inçlik FHD+ AMOLED Ultra Vision ekranla gelecek. 120Hz tazeleme hızına sahip bu ekran, 38 renk sıcaklık seviyesiyle hassas bir renk kontrolü sunuyor. Telefonun arkasında zarif bir görünüm kazandıran 2D cam panele sahip. Aynı zamanda, ekranın altında bir parmak izi okuyucusu bulunuyor, bu da ekstra bir güvenlik katmanı sağlıyor.

Vivo Y200 yakın zamanda karşımıza çıkmış olacak

Kamera özelliklerine baktığımızda, arkada Optik Görüntü Sabitleme (OIS) özelliğine sahip 64MP ana kamera ve 2MP derinlik sensörü yer alıyor. Ön tarafta ise, selfie çekimleri için 16MP’lik bir kamera bulunacak.

Vivo Y200, Snapdragon 4 Gen 1 yonga setiyle çalışacak. Funtouch OS 13 ile gelen telefon, Android 13 işletim sistemiyle kutudan çıkacak. Bu model, 8GB dahili RAM’e ek olarak 8GB Sanal RAM ile toplamda 16GB RAM’e sahip olacak. Dahili depolama olarak 128GB alan sunulacak. Telefonun batarya kapasitesi 4800mAh olup, 44W hızlı şarj özelliğiyle hızlı bir şekilde şarj olabilecek. Y200’ün kalınlığı sadece 7.69mm ve ağırlığı ise 190 gram.

Henüz bu telefonun ne zaman piyasaya sürüleceği veya fiyatının ne olacağı hakkında bir bilgi yok. Ancak Vivo’nun bu modelle piyasada önemli bir yer edineceği kesin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx